czwartek, 4 lutego 2016

BE MY VALENTINE konkurs walentynkowy

Kochani! 

Wielkimi krokami nadchodzą Walentynki. Jeśli szukacie wyjątkowych prezentów od serca dla bliskiej osoby zapraszamy do Malowane Bielą.pl

A dziś mamy dla Was niespodziankę! Kolejną zabawę z nagrodami. Regulamin i szczegóły konkursu znajdziecie pod zdjęciami na dole wpisu.

Bawimy się na Facebooku!

A do wygrania zestaw przesłodkich czerwonych ramekinów w serduszka, tweedowe serduszko marki Green Gate oraz karta podarunkowa o wartości 30 zł na zakupy w naszym sklepie.

Wszystkie nagrody powędrują do jednej osoby, która spełni warunki konkursu!"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. 
Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostanie" 
Antoine de Saint-Exupery
Regulamin konkursu


Organizator 
Konkurs organizowany jest przez sklep Malowane Bielą.pl, ul. Jurajska 2, 32-329 Hutki, NIP: 637-208-96-20. Konkurs nie jest sponsorowany, administrowany ani w żaden sposób związany z Facebook.


Nagroda 
Nagrodą konkursową jest zestaw ramekinów Haven Red marki Green Gate (2 sztuki), serduszko tweedowe Coco Linen oraz karta podarunkowa o wartości 30 zł uprawniająca do zakupów na www.malowanebiela.pl. Wartość nagrody wynosi 109 zł. Nagroda konkursowa nie może zostać wymieniona na ekwiwalent pieniężny ani inny produkt. Koszt wysyłki do zwycięzcy pokrywa sklep. Adresy wysyłkowy, pod który zostanie nadana przesyłka powinien znajdować się na terenie Polski. 


Uczestnictwo w konkursie 
Udział w konkursie może wziąć każda pełnoletnia osoba posiadająca konto na Facebooku. Uczestnicząc w konkursie w przypadku wygranej zgadzasz się na publikację Twojego loginu/imienia w mediach społecznościowych Malowane Bielą.pl. Organizator zastrzega sobie prawo do wykluczenia z konkursu osób, których zgłoszenia są niezgodne z regulaminem konkursu lub Facebooka.

Warunki uczestnictwa w konkursie:
1. polub nasz facebookowy profil,
2. odpowiedz na pytanie konkursowe 'Za co kochasz swoją Walentynkę/Walentego"
Zaproś swoich znajomych do zabawy,
Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest akceptacja regulaminu oraz publikacja autorskiego wpisu, wszelkie próby łamania prawa autorskiego będą równoznaczne z wykluczeniem z konkursu.Czas trwania konkursu i ogłoszenie wyników
Na zgłoszenia konkursowe czekamy do 14.02.2016 (do godz 23:59). Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w ciągu 5 dni od daty zakończenia konkursu.


Zwycięzca
Zwycięzca konkursu zostanie wybrany przez subiektywne jury (zespół MalowaneBielą.pl) i poinformowany o wygranej na naszym Fanpageu. Nagrodzimy najciekawszy i najbardziej inspirujący wg nas komentarz spełniający warunki konkursu. W przypadku wygranej zwycięzca ma 5 dni kalendarzowych na przekazanie Organizatorowi danych teleadresowych umożliwiających przekazanie nagrody. W przypadku braku kontaktu ze strony zwycięzcy Organizator zastrzega sobie prawo do przekazania nagrody innemu uczestnikowi konkursu. W sprawach spornych dotyczących konkursu decyzję podejmuje organizator konkursu. Nagroda zostanie przekazana zwycięzcy w ciągu 7 dni od daty ogłoszenia wyników.

Reklamacje

Reklamacje odnośnie wyników konkursu można składać w ciągu 3 dni od chwili ogłoszenia wyników konkursu w formie pisemnej na adres mailowy bok@malowanebiela.pl. Zgłoszenie reklamacyjne powinno zawierać szczegółowy opis odnośnie wpisu, którego dotyczy reklamacja ze wskazaniem przyczyny reklamacji.


Kontakt 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz