środa, 12 lipca 2017

Urodzinowy konkurs i nowa wersja strony

Kochani!

12 lipca to dla Malowane Bielą wyjątkowa data, dzień od którego zaczyna się historia naszego sklepu. Dzień, który pozwolił nam uwierzyć, że marzenia są na wyciągnięcie ręki i trzeba tylko po nie sięgnąć.

Z okazji naszego małego jubileuszu przygotowaliśmy dla Was rabaty i niespodzianki: KONKURS URODZINOWY (o którym przeczytacie poniżej) oraz zupełnie nową stronę sklepu. Mamy nadzieję, że zakupy będą teraz jeszcze przyjemniejsze.Strona nadal jest w fazie testów, dlatego prosimy o wyrozumiałość dla małych niedociągnięć, które mogą występować w najbliższych dniach. Będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi, które pomogą nam dopracować każdy szczegół. Zgłaszajcie je telefonicznie pod numerem 88 1000 523 lub mailowo pod adres bok@malowanebiela.pl. Z góry dziękujemy za Waszą pomoc.

UWAGA KONKURS! 

 

A teraz do rzeczy. Dla tych z Was, którzy lubią zakupy a w Malowane Bielą znajdą zawsze coś dla siebie przygotowaliśmy konkurs. Do wygrania voucher o wartości 500 zł oraz 5 nagród niespodzianek. Sprawdź czy to właśnie Tobie dopisze szczęście!
 
 
REGULAMIN KONKURSU


Organizator 
Konkurs organizowany jest przez sklep Malowane Bielą.pl, ul. Jurajska 2, 32-329 Hutki, NIP: 637-208-96-20. Konkurs nie jest sponsorowany, administrowany ani w żaden sposób związany z Facebook.


Nagroda 
Nagrodą konkursową jest voucher o wartości 500 zł uprawniająca do zakupów na www.malowanebiela.pl oraz 5 nagród niespodzianek. Nagroda konkursowa nie może zostać wymieniona na ekwiwalent pieniężny ani inny produkt.


Uczestnictwo w konkursie 
Udział w konkursie może wziąć każda pełnoletnia osoba posiadająca konto na Facebooku, Instagramie lub pozostawiająca kontakt pod postem konkursowym. Uczestnicząc w konkursie w przypadku wygranej zgadzasz się na publikację Twojego loginu/imienia w mediach społecznościowych Malowane Bielą.pl. Organizator zastrzega sobie prawo do wykluczenia z konkursu osób, których zgłoszenia są niezgodne z regulaminem konkursu lub Facebooka.
Warunki uczestnictwa w konkursie:
1. Wybierz produkt ze sklepu, który najchętniej podarowałbyś swojemu przyjacielowi/przyjaciółce i napisz dlaczego właśnie ten. Odpowiedź opublikuj w komentarzu pod postem konkursowym na naszym blogu, Facebooku lub Instagramie.

Zaproś swoich znajomych do zabawy,
Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest akceptacja regulaminu oraz publikacja autorskiego wpisu, wszelkie próby łamania prawa autorskiego będą równoznaczne z wykluczeniem z konkursu.


Czas trwania konkursu i ogłoszenie wyników
Na zgłoszenia konkursowe czekamy do 20.07.2017 (do godz. 23:59). Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w ciągu 5 dni od daty zakończenia konkursu.


Zwycięzca
Laureaci głównej nagrody oraz nagród niespodzianek zostaną wybrani przez subiektywne jury (zespół MalowaneBielą.pl) i poinformowani o wygranej za pośrednictwem Facebooka, Instagrama lub mailowo. Jeśli publikujesz swoją odpowiedź jako anonim pamiętaj o podaniu kontaktu. W przypadku wygranej zwycięzcy mają 5 dni kalendarzowych na przekazanie Organizatorowi danych teleadresowych umożliwiających przekazanie nagrody. W przypadku braku kontaktu ze strony zwycięzcy Organizator zastrzega sobie prawo do przekazania nagrody innemu uczestnikowi konkursu. W sprawach spornych dotyczących konkursu decyzję podejmuje organizator konkursu. Nagroda zostanie przekazana zwycięzcy w ciągu 7 dni od daty ogłoszenia wyników. Nagrody niespodzianki wysyłane są na koszt sklepu.


Reklamacje
Reklamacje odnośnie wyników konkursu można składać w ciągu 3 dni od chwili ogłoszenia wyników konkursu w formie pisemnej na adres mailowy bok@malowanebiela.pl. Zgłoszenie reklamacyjne powinno zawierać szczegółowy opis odnośnie wpisu, którego dotyczy reklamacja ze wskazaniem przyczyny reklamacji.


Kontakt 
W sprawach związanych z konkursem prosimy o kontakt mailowy bok@malowanebiela.pl. W kwestiach nieuregulowanych tym regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego.


To do dzieła kochani, czekamy na Wasze zgłoszenia!


14 komentarzy:

 1. Dla mojej przyjaciółki (na dekadę znajomości - idealny prezent) wybrałabym zestaw skompletowany z kolekcji http://malowanebiela.pl/pol_m_Kolekcje_Blue-Peonies-2158.html. Blue Peonies pasuje do niej idealnie: delikatne i eleganckie, dokładnie jak ona i jeszcze ten złoty błysk. Zakochałaby się (podobnie jak ja).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Świetny wybór bo to urocza kolekcja. Powodzenia w konkursie :)

   Usuń
 2. Przyjaciółce mej kochanej ,w porcelanie Green Gate zakochanej ,co po nocach jej śni czajniczek http://malowanebiela.pl/product-pol-7163-Czajnik-Tess-white.html podarowałabym . Cudne różyczki, czerwone kropki , wszystko co piękne od serca mego. Niech będzie szczęśliwa herbatkę pijąc , niech aromat z niego bije przypominając o przyjaciółce oddanej. Pozdrawiam 😉

  OdpowiedzUsuń
 3. W życiu mam dużo szczęścia, wiem o tym dobrze i trudno wybrać mi z pośród 3 najbliższych przyjaciółek tą jedną jedyną, którą chciałabym obdarować, są ze mną od dziecka na dobre i złe i chodź jesteśmy wszystkie dorosłe, założyłyśmy rodziny, rozwijamy swoje pasje, pracujemy i tak bardzo się od siebie różnimy, wciąż znajdujemy dla siebie czas, by pielęgnować podczas zwykłych spotkań, naszą przyjaźń.
  Minęło już 28 lat odkąd się poznałyśmy, a każda z nich jest mi nadal tak samo bliska i ważna dla mnie, bez nich mój Świat nie byłby tak kolorowy. Napawa mnie dumą fakt, że tak wspaniałe kobiety są częścią mojego życia. Dla nich wybrałabym kubek Green Gate, bo każda z nas lubi je bardzo http://malowanebiela.pl/product-pol-7164-Kubek-z-uszkiem-Ingrid-pale-blue.html Jednak najbardziej chciałabym obdarować kobietę, dzięki której jestem taką a nie inną osobą, której poświecenie, miłość i przyjaźń widzę na każdym kroku, kobietę na którą mogę zawsze liczyć i zawsze czeka na mnie z otwartymi ramionami. Gdy jest mi źle przytuli, gdy mam wątpliwości doradzi, gdy robię źle skarci, stara się zawsze wskazać mi właściwą drogę, gdy tylko o radę ją proszę. Chodź sama mam 33 lata, wspaniałego, wspierającego męża i dwóch wspaniałych chłopców, a także wspaniałe przyjaciółki, to ona motywuje mnie do działania jak nikt inny, jest moją mamą, powierniczką, najlepsza przyjaciółką, a wszystko co dla mnie robi, robi bezinteresownie, z dobroci serca i to jej bym podarowała prezent, cudowne puszki od Green Gate, na jej szpargały, których ma milion ...... z pewnością byłaby nimi zachwycona, byłyby piękną ozdobą jej domowej "pracowni" http://malowanebiela.pl/product-pol-3130-Zestaw-puszek-Edith-3-szt.htmll
  Gratuluję rocznicy i życzę dużo zadowolonych klientów, a banerek zabieram na mojego skromnego bloga.
  Pozdrawiam,
  Sylwia

  OdpowiedzUsuń
 4. Dla mojego Przyjaciela, klasyczne, ale piękne kubeczki bym wybrała: http://malowanebiela.pl/product-pol-7042-Kubek-z-uszkiem-Butter-Cream.html. Z miłej w dotyku ceramiki, o białym kolorze, który niezależnie gdzie życie nas zabierze będzie odpowiedni. Abyśmy mogli nadal wspólnie celebrować herbaciany rytuał, dzięki miłemu dla oka naczyniu, uwalniającemu esencję pysznego napoju.

  Gratuluję jubileuszu i życzę wielu sukcesów! : )

  Informacją o konkursie dzielę się na Facebooku: https://www.facebook.com/pilatann

  OdpowiedzUsuń
 5. Gdybym mogła wybrałabym coś dla mojej ukochanej cioci, która jest jednocześnie moją najlepszą przyjaciółką, na której zawsze mogę polegać, która zawsze służy dobrą radą, dzieli się ze mną swym doświadczeniem życiowym i jest zawsze blisko mnie. A co bym jej podarowała? Ciocia ma piękną kuchnię z duszą w kolorach niebieskich i zbiera taką porcelanę więc myślę, że bardzo ucieszyłaby się z ceramicznej formy do muffinek od Katie Alice https://nitkadesign.blogspot.com/2017/07/maa-metamorfoza-kuchni.html Tym bardziej, że uwielbia piec i do tego jej wypieki są po prostu pyszne. Chciałabym kiedyś piec tak jak ona:-)))
  Pozdrawiam i życzę kolejnych sukcesów:-))))

  OdpowiedzUsuń
 6. czy zaproszenie znajomych jest obowiązkowe ? można poinformować "ustnie lub przez wiadomość prywatną " czy trzeba oznaczać?

  OdpowiedzUsuń
 7. Z tak wielu pięknych produktów trudno jest wybrać tę jedną rzecz...
  Lecz gdy minie chwila... gdy pomyślimy o tej sobie...
  O tej co zwykle dla nas coś dobrego robi...
  Od kiedy tylko pamietam dba i wspiera...
  Co warkocze plotła do przedszkola by włosy się nie sklejały...
  Co nauczyła się szyć by ubranka dla lalek zrobić...
  Co prawo jazdy zrobiła by wozić na zajęcia...
  Co w ogródku do pozna sadziła by zdrowe jedzenie było...
  Co z uśmiechem rano budziła nawet gdy dzień miał być ciężki...
  Co na drugi koniec świata dla nas poleci...
  Co odda wszystko by nam lepiej się żyło...
  Najlepszy przyjacie to Mama...
  I ostatnio piecze dla nas pyszne ciasta...
  I ta patera: http://malowanebiela.pl/product-pol-6785-Ceramiczna-patera-Lavender-Haze.html ucieszyłaby Ją najbardziej... mogłaby wyeksponować swoje dzieła...
  Akceptuje regulamin.
  Zdjecie konkursowe udostepnilam na instagramie.

  OdpowiedzUsuń
 8. A my z przyjaciółką uwielbiamy PLOTKI ! Tak ! Jest wtedy cudnie.
  I tak właśnie w bajkowym asortymencie sklepu MALOWANEBIELA.pl dla swojej przyjaciółki wybrałam "coś" co przyda się nam wspólnie, a jej zwłaszcza bo jest ona ogromnym SMAKOSZEM herbatki (i tej porannej z mężem i dziećmi, i tej popołudniowej na ploteczkach, i tej wieczornej do kolacji).

  Oto on : http://malowanebiela.pl/product-pol-7163-Czajnik-Tess-white.html czajnik doskonały, w którym i herbata smakować będzie lepiej, będzie wyjątkowa, zupełnie jakbyśmy przeniosły się w angielskie klimaty :)


  Czajnik do herbaty z ciekawym motywem będzie dla przyjaciółki niesamowitym i jakże trafionym prezentem :) Wzór bardzo kobiecy, który fenomenalnie wtopi się w wystrój jej kuchni, a doskonały kształt zapewni jej nalewanie herbaty bez rozlewania ( a uwierzcie mi, przyda jej się, bo do tej pory robi herbatę w garnku by starczyło dla wszystkich, i widzę że fakt ten ją krępuje ).

  Dla swojej przyjaciółki wybrałam ten dzbanek do herbaty bo jest magiczny, ma w sobie to "coś" co sprawi, że już nic nie będzie takie samo. Bajkowy wzór, ciekawy malunek, po prostu iście królewski produkt. Dzięki niemu na "herbatce" przyjaciółka poczuje się jak prawdziwa gospodyni, jakby wyrwał ją ktoś z bajki Alicja w kraine czarów. Ten produkt pozwoli na celebrowanie rodzinnych chwil, na pogłębianie rozmów, na uśmiech i zadowolenie, dzięki niemu herbatka będzie lepiej smakowała a sama chwila jej picia będzie wręcz wyjątkowa. Czajnik stworzy rodzinną atmosferę , otuli miłością i napoi przyjemnością.

  CZAJNIK TESS WHITE prezent boski,
  dzięki któremu znikną przyjaciółki troski,
  w nim będzie herbata smakiem kusiła,
  i o wypicie przy ploteczkach aż się prosiła.
  Nadruk w kwiaty wpędzi w stan zachwycający,
  pewną bajkową sielankę wprowadzający,
  wygodne ucho da chwile błogiego nalewania,
  ten produkt idealny jest wręcz do podarowania.
  A jako że przyjaciółka to smakosz jest herbaty,
  to z takim podarunkiem nie wpadnie w tarapaty
  czajnik będzie jej służył przez długie lata
  nic nie kapnie, nic figla jej nie spłata,
  herbata dłużej będzie ciepła i wyjątkowo podana,
  przyjaciółka w takim prezencie byłaby zakochana!

  W malowanebiela.pl znalazłam coś co mnie zdumiewa
  dzięki czemu narzekań i smutków się odechciewa
  czajnik na herbatę który i ja za wzór i funkcjonalność pokochałam
  więc z głębi serduszka dla przyjaciółki go wybrałam

  Przyjaciółka z takiego prezentu by się ucieszyła,
  w swoje szczęście i przyjemność by nie uwierzyła,
  bo proukt to cudowny, słodki, piękny i ponadczasowy
  który w ułatwieniu codzienności bylby odlotowy.
  Piękny, stylowy, przeznaczony wręcz dla koleżanki !

  Malowanebiela.pl a w nim stos artykułów czeka
  więc niech nikt z oglądaniem tych cudeniek nie zwleka,
  coś do kuchni, do domu, co ułatwia funkcjonowanie i wiecie
  pozwala poczuć się błogo na tym świecie.

  Pozdrawiam Edyta :)

  OdpowiedzUsuń
 9. A my z przyjaciółką uwielbiamy PLOTKI ! Tak ! Jest wtedy cudnie.
  I tak właśnie w bajkowym asortymencie sklepu MALOWANEBIELA.pl dla swojej przyjaciółki wybrałam "coś" co przyda się nam wspólnie, a jej zwłaszcza bo jest ona ogromnym SMAKOSZEM herbatki (i tej porannej z mężem i dziećmi, i tej popołudniowej na ploteczkach, i tej wieczornej do kolacji).

  Oto on : http://malowanebiela.pl/product-pol-7163-Czajnik-Tess-white.html czajnik doskonały, w którym i herbata smakować będzie lepiej, będzie wyjątkowa, zupełnie jakbyśmy przeniosły się w angielskie klimaty :)


  Czajnik do herbaty z ciekawym motywem będzie dla przyjaciółki niesamowitym i jakże trafionym prezentem :) Wzór bardzo kobiecy, który fenomenalnie wtopi się w wystrój jej kuchni, a doskonały kształt zapewni jej nalewanie herbaty bez rozlewania ( a uwierzcie mi, przyda jej się, bo do tej pory robi herbatę w garnku by starczyło dla wszystkich, i widzę że fakt ten ją krępuje ).

  Dla swojej przyjaciółki wybrałam ten dzbanek do herbaty bo jest magiczny, ma w sobie to "coś" co sprawi, że już nic nie będzie takie samo. Bajkowy wzór, ciekawy malunek, po prostu iście królewski produkt. Dzięki niemu na "herbatce" przyjaciółka poczuje się jak prawdziwa gospodyni, jakby wyrwał ją ktoś z bajki Alicja w kraine czarów. Ten produkt pozwoli na celebrowanie rodzinnych chwil, na pogłębianie rozmów, na uśmiech i zadowolenie, dzięki niemu herbatka będzie lepiej smakowała a sama chwila jej picia będzie wręcz wyjątkowa. Czajnik stworzy rodzinną atmosferę , otuli miłością i napoi przyjemnością.

  CZAJNIK TESS WHITE prezent boski,
  dzięki któremu znikną przyjaciółki troski,
  w nim będzie herbata smakiem kusiła,
  i o wypicie przy ploteczkach aż się prosiła.
  Nadruk w kwiaty wpędzi w stan zachwycający,
  pewną bajkową sielankę wprowadzający,
  wygodne ucho da chwile błogiego nalewania,
  ten produkt idealny jest wręcz do podarowania.
  A jako że przyjaciółka to smakosz jest herbaty,
  to z takim podarunkiem nie wpadnie w tarapaty
  czajnik będzie jej służył przez długie lata
  nic nie kapnie, nic figla jej nie spłata,
  herbata dłużej będzie ciepła i wyjątkowo podana,
  przyjaciółka w takim prezencie byłaby zakochana!

  W malowanebiela.pl znalazłam coś co mnie zdumiewa
  dzięki czemu narzekań i smutków się odechciewa
  czajnik na herbatę który i ja za wzór i funkcjonalność pokochałam
  więc z głębi serduszka dla przyjaciółki go wybrałam

  Przyjaciółka z takiego prezentu by się ucieszyła,
  w swoje szczęście i przyjemność by nie uwierzyła,
  bo proukt to cudowny, słodki, piękny i ponadczasowy
  który w ułatwieniu codzienności bylby odlotowy.
  Piękny, stylowy, przeznaczony wręcz dla koleżanki !

  Malowanebiela.pl a w nim stos artykułów czeka
  więc niech nikt z oglądaniem tych cudeniek nie zwleka,
  coś do kuchni, do domu, co ułatwia funkcjonowanie i wiecie
  pozwala poczuć się błogo na tym świecie.

  Pozdrawiam Edyta :) edka767@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 10. Dla mojej przyjaciółki podarowała bym kubek http://malowanebiela.pl/product-pol-7140-Kubek-do-latte-Tess-white.html Nigdy nie miałam szczęścia do znalezienia na swojej drodze dziewczyny, kobiety, koleżanki, z którą relacja okazała by się prawdziwie bezinteresowną przyjaźnią. Dopiero ona, mała Kluska, która wyrosła pod moim własnym sercem okazała się być prawdziwą, najlepszą przyjaciółką. Moja córka, człowiek najbliższy sercu, dziecko kochające bezwarunkowo. Z nią najlepiej się rozmawia, ona najlepiej wie przez co razem przeszłyśmy troszcząc się o siebie w naszej dwuosobowej rodzinie, bez wsparcia męskiego ramienia. Dzisiaj już dorastająca kobieta, wczoraj taki okruszek. W jej towarzystwie kawa smakuje najlepiej. Na tę kawkę właśnie kubeczek bardzo jej się przyda ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. W życiu moją największą przyjaciółką jest moja Siostra. Zna mnie lepiej niż ja sama, choć na co dzień, staram się okazywać jej wdzięczność i radość z bycia razem i wspieraniu na każdym kroku, to chciałabym dać wyraz tego, jak ważna jest w moim życiu.
  W natłoku zajęć i rutynie dnia codziennego, w chwilach kiedy może razem spędzić wspólnie czas, to mamy swój rytuał wypicia wspólnej kawy i ciasteczka.Dlatego z kolekcji Green Gate wybrałam cukierkowy, słodki i przepiękny czajnik Mały Cherry Blue

  http://malowanebiela.pl/product-pol-7219-Czajnik-maly-Cherry-Blue.html

  Do tego filiżanki również tej samej marki Green Gate:
  http://malowanebiela.pl/product-pol-6874-Filizanka-Shirley-linen.html

  W życiu są piękne chwile, jest takie włoskie powiedzenie: jeśli pijesz kawę samemu to jest tylko zwykły napój, jeśli pijesz kawę w towarzystwie, to jest celebracja życia.

  W celebrowaniu życia, nie może zabraknąć mojej Przyjaciółki jaką jest moja Siostra i pięknych rzeczach, którymi warto się otaczać, chociażby takich jak kolekcja Green Gate.

  Pozdrawiam serdecznie:)
  Małgosia
  E-mail: long_lashes123@wp.pl
  FB- Noway Noway Norway

  OdpowiedzUsuń
 12. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń