wtorek, 24 listopada 2015

W świątecznych klimatach... konkursowo

Witajcie Kochani!

Właśnie zajrzałam do kalendarza i zauważyłam, że dziś 24 listopada i że dokładnie za miesiąc Wigilia. Dla jednych może to dużo, dla innych nie. Dla mnie w sam raz by podzielić się z Wami świąteczną radością, która gdzieś powoli zaczyna unosić się w powietrzu.
Mam dziś dla Was niespodziankę!


Przeglądając zdjęcia, które zamieściłam w dzisiejszym poście na pewno zauważycie, że bohaterem dzisiejszego wpisu jest zestaw foremek w kształcie serduszek duńskiej marki IbLaursen.Ten cudny zestaw foremek szuka nowego domu. Jeśli oczami wyobraźni już widzicie go u siebie zapraszam do zabawy. Na naszym fanpageu wystartował właśnie konkurs, w którym możecie wygrać ten uroczy zestaw!


Ceramiczne foremki IbLaursen to fantastyczny pomysł na prezent dla bliskiej osoby, sprawdzą się świetnie przy domowych wypiekach czy deserach ale nie tylko. Więcej informacji na temat foremek znajdziecie na stronie sklepu Malowane Bielą.pl


A co zrobić by wygrać foremki?
To proste!


  • Polub naszego Fanpage'a
  • Wybierz jeden z produktów z naszego sklepu i uzasadnij swój wybór w komentarzu pod zdjęciem konkursowym.
Daj szansę wygranej swoim znajomym i udostępnij zdjęcie konkursowe na swoim profilu lub blogu!


Pełny regulamin konkursu znajdziecie na końcu posta.
Regulamin konkursuOrganizator 
Konkurs organizowany jest przez sklep Malowane Bielą.pl, ul. Jurajska 2, 32-329 Hutki, NIP: 637-208-96-20. Konkurs nie jest sponsorowany, administrowany ani w żaden sposób związany z Facebook.


Nagroda 
Nagrodą konkursową jest zestaw foremek ceramicznych w kształcie serca marki Ib Laursen. Nagroda konkursowa nie może zostać wymieniona na ekwiwalent pieniężny ani inny produkt. Koszt wysyłki do zwycięzcy pokrywa sklep. Adresy wysyłkowy, pod który zostanie nadana przesyłka powinien znajdować się na terenie Polski. 


Uczestnictwo w konkursie 
Udział w konkursie może wziąć każda pełnoletnia osoba posiadająca konto na Facebooku. Uczestnicząc w konkursie w przypadku wygranej zgadzasz się na publikację Twojego loginu/imienia w mediach społecznościowych Malowane Bielą.pl. Organizator zastrzega sobie prawo do wykluczenia z konkursu osób, których zgłoszenia są niezgodne z regulaminem konkursu lub Facebooka. 
Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest polubienie naszego fanpagea dostępnego na stronie https://web.facebook.com/MalowaneBielapl, udostępnienie zdjęcia konkursowego na swoim profilu oraz wybór jednego produktu z oferty sklepu dostępnej na stronie http://malowanebiela.pl/ i uzasadnienie swojego wyboru w komentarzu pod zdjęciem konkursowym.


Czas trwania konkursu i ogłoszenie wyników
Na zgłoszenia konkursowe czekamy do 29.11.2015 (do godz 23:59). Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w ciągu 3 dni od daty zakończenia konkursu.


Zwycięzca
Zwycięzca konkursu zostanie wybrany przez subiektywne jury (zespół MalowaneBielą.pl) i poinformowany o wygranej na naszym Fanpageu. W przypadku wygranej zwycięzca ma 5 dni kalendarzowych na przekazanie Organizatorowi danych teleadresowych umożliwiających przekazanie nagrody. W przypadku braku kontaktu ze strony zwycięzcy Organizator zastrzega sobie prawo do przekazania nagrody innemu uczestnikowi konkursu.


Kontakt 
W sprawach związanych z konkursem prosimy o kontakt mailowy bok@malowanebiela.pl

2 komentarze:

  1. Ślicznie, świątecznie, bardzo lubię serca, zwłaszcza czerwone :-) Piękne zdjęcia.Do konkursu oczywiście przystąpiłam, bo bardzo chcę upiec na święta pierniki w tych cudownych foremkach <3 <3 <3 :-) Pozdrawiam serdecznie :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Wszystkie warunki spełnione i czekam... Może tym razem coś wygram :))

    OdpowiedzUsuń