poniedziałek, 16 stycznia 2017

Le Bleu de Nîmes (Tokio Design Studio)


Od kilku dni w Malowane Bielą.pl dostępne są produkty nowej marki - Tokio Design Studio - z trzech kolekcji, które najbardziej przypadły nam do gustu - Le Bleu de Nîmes, Nippon Grey oraz Geometric Eclectic.


Produkty tej marki od 2010 zdobywają uznanie na całym świecie. Nic dziwnego, projektanci marki pochodzący z Holandii i Japonii łączą swoje doświadczenie i ponad 400 lat tradycji w produkcji porcelany tworząc wyroby na miarę XXI wieku.


Sama porcelana jest świetnej jakości, gładka, idealnie biała, ozdobiona interesującymi wzorami, które można zestawiać w ciekawe kompozycje tak by na stole nigdy nie było nudno.


W kolekcji Le Bleu de Nîmes znajdziecie aż 6 różnych wzorów, które można dowolnie zestawiać. Wszystkie elementy sprzedawane są oddzielnie by każdy mógł stworzyć zestaw, który najbardziej przypadnie mu do gustu.


Porcelana Tokio Design Studio wypalana jest dwukrotnie, następnie nanosi się na nią wzór, szkliwi i wypala ponownie. Dzięki takiemu procesowi produkcji możemy mieć pewność, że wybieramy produkty najwyższej jakości, trwałe i piękne. 


Wieloetapowy proces produkcji oraz forma zdobienia dają gwarancję trwałości nie tylko podczas codziennego użytkowania ale również podczas zmywania w zmywarkach mechanicznych. Wszystkie elementy można stosować w kuchenkach mikrofalowych. 


Co mnie urzekło w produktach tej marki? Na początek niebanalne wzornictwo, klasyczne ale jednocześnie nowoczesne i pomysłowe, proste ale efektowne, stonowana i bardzo przemyślana kolorystyka. Jakość w tego typu produktach jest bardzo ważna. Ale najlepszym testem jest po prostu codzienne użytkowanie a w tym porcelana Tokio Design Studio sprawuje się świetnie a kawa podana w filiżance smakuje doskonale :) Powiecie, że dobra kawa we wszystkim smakuje świetnie ale wg mnie oprawa jest równie ważna :) Sprawdźcie same!


Widoczne na zdjęciach:
  • Filiżanka Web - Le Bleu de Nîmes  TDS - KLIK
  • Spodeczek pod filiżankę Pebble/Scale - Le Bleu de Nîmes - TDS - KLIK
  • Spodeczek pod filiżankę Web/Bubble - Le Bleu de Nîmes - TDS - KLIK
  • Kubek z uszkiem Leaf  - Le Bleu de Nîmes - TDS - KLIK
  • Talerzyk prostokątny Net  - Le Bleu de Nîmes - TDS - KLIK

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza